ATSILIEPIMAI

Vienas iš svarbių momentų vestuvių fotografijoje yra galutinio rezultato – nuotraukų ir fotoknygos – peržiūra. Peržiūros metu mylimieji emocingai reaguoja į užfiksuotas emocijas, mylimas akimirkas.


Vestuviu_fotografas

Vidmantas – puikus fotografas. Su juo dirbti yra begalo jauku ir linksma. Vidmantas yra labai atsidavęs savo darbui. O kas mylį savo darbą jį atlieką iš širdies. Esame dėkingi už nuostabias nuotraukas. Jose įamžintos tiek daug meilės, jaukumo ir šilumos. Tai ko ir tikėjomės.

Didelis AČIŪ !!!
Rekomenduojame! Inga ir Andrej


Vestuviu-fotografai

Vidmantas – fotografas, kuris nesukelia įtampos, kuris nuo pat pirmos susitikimo minutės tampa draugu, kuriuo pasitiki. Jis myli žmones, jaučia malonumą iš to, ką daro. Savo darbą jis dirba profesionaliai ir subtiliai. Nereikia galvoti, kad tave fotografuoja, tiesiog gyveni ta akimirka, kuri tau svarbi, kurią nori prisiminti visą gyvenimą. Ačiū, Vidmantai, už nuostabias mūsų nuotraukas. Jose įamžinta tiek daug jausmo, šilumos ir meilės. Mes mylime fotomyliu.lt!

Daiva ir Ainas


2013-10-11_130625_Egle_Edgaras

Dėkojame už nuostabias nuotraukas, kantrybę ir supratimą.
Tai geriausia vestuvinė dovana – įamžinti mūsų prisiminimai. Po 2 santuokos metų vartant nuotraukas šypsomės ir prisimename tos dienos akimirkas kaip šiandien… ačiū už emocijų ir jausmų perteikimą, draugystę ir profesionalumą.Rekomenduoju visiems!
Pagarbiai,
Eglė ir Edgaras Valiai


2014-06-15_101940_Ieva_Paulius-Edit

2014-06-15 vestuvių fotosesijos metu fotografas Vidmantas iš Fotomyliu padarė nuostabias fotografijas. Fotografo profesionalumas fotogravafimosi metu, žinios ir patarimai, kaip pozuoti, kaip elgtis padėjo atsipalaiduoti ir patirti gerus įspūdžius.

Rekomenduojame ir tikimės pasinaudoti ateityje,

Ieva ir Paulius


2016-05-21_140941_Dalia_Liutauras

Ačiū už kitonišką, mums nestandartišką fotosesiją. 🙂 Didelis ačiū fotografui už gerai, smagiai praleistą laiką ir įamžintas akimirkas.

Dalia ir Liutauras


49

Sveiki,

Nors praėjo tikrai nemažai laiko, bet labai aiškiai prisimenu tą karštą liepos popietę. Fotosesija įvyko nors ir su trukdžiais, bet rezultatas puikus. Duodu 10 iš 10 balų fotografui Vidmantui, kuris ne tik profesionaliai ir kantriai atliko savo darbą kaip fotografas, bet ir sugebėjo, iškilus nesklandumams, greitai juos išspręsti ir fotosesijos dalyvę nuteikti optimistiškai 🙂 Ačiū dar kartą 🙂

Gražios dienos, Ilma Kirchoviene


2014-08-19_203222_Greta_Laurynas-Edit

2014-08-19 su vyru turėjome poros fotosesiją. Pasirinkome fotomyliu.lt fotografavimo paslaugas. Puikus fotografas, puikiai atliktas darbas. Nereikėjo niekuo rūpintis, susitikome sutartu laiku, nebuvo nei vėlavimų, nei fotosesijos atidėliojimų, visažistę atsivedė pats fotografas, kuri mus tinkamai nugrimavo ir paruošė fotosesijai. Fotografas parinko tinkamas fotosesijos vietas, kurios visiškai patenkino mūsų lūkesčius. Laikas fotografuojantis prabėgo neįtikėtinai greitai, net nepastebėjome, kaip apėjome pusę Vilniaus centro, nebuvo net minties apie nuobodulį. Fotografas labai komunikabilus, domėjosi mūsų pomėgiais, svajonėmis ir t.t., kurias, galima sakyti, ir įamžino nuotraukose.
Nuotraukų laukti ilgai neteko, susitikę su fotografu kartu peržiūrėjome sutvarkytas nuotraukas, jas aptarėme. Nuotraukų kokybe likome labai patenkinti, tiek skaitmeniniame, tiek spausdintame variantuose. Taigi praleidome puikų laiką kartu, nuotraukos pateisino visus mūsų lūkesčius, jeigu ateityje prireiks fotosesijos arba fotografo būtinai kreipsimės į šį profesionalų fotografą :).

Greta ir Laurynas


2015-05-24_171335_Natalija-Edit

Man patinka žiūrėti į tas savo nuotraukas, kuriose atrodau labai gražiai. Būdama aprangos stilistė gana gerai žinau kokia apranga ir koks makiažas paverčia mane ypatingai gražia. Todėl prieš ypatingų nuotraukų darymą, iš savo aprangos sukūriau sau tinkamiausią įvaizdį ir pasidariau tinkamiausią makiažą. Kai jau paruošiau savo išvaizdą, „atidaviau“ save į profesionalaus fotografo Vidmanto iš fotomyliu.lt rankas. Ir Vidmantas, šiltą pavasario šeštadienį, Vilniaus senamiesčio gatvėse, pateikė man keletą patarimų ką daryti ir žiūrėdamas į mane per savo fotoaparato objektyvą, maigė fotografavimo mygtuką. Vilniaus senamiestyje, fotosesijos metu jaučiau, kad esu labai žavi ir šį mano jausmą užtvirtino į mane spoksantys praeiviai ir komplimentus žarstantys drąsesni vyrai. Tai buvo puiki diena, kuri paliko labai malonius prisiminimus. Po jos, visą savaitę nerimastingai laukiau, kada gi Vidmantas atsiųs mano nuotraukas. Kai jas, žadėtu laiku gavau, pirma mano reakcija, – „vau“, man labai patinka. Štai kelios mano nuotraukos iš šios fotosesijos. Dabar man ramu, iš dabartinio savo gyvenimo etapo turėsiu kelias nuostabias nuotraukas, kurias galėsiu įrėminti ir pasikabinti ant sienos.

aprangos stilistė Natalija StunžėnienėNatalijaStun


2015-07-31_Emiliuko_krikstynos (146)

Esame labai patenkinti fotomyliu.lt paslaugomis. Jau kelis metus jais pasitikiu ir žinau, kad bus sėkmingai įamžintos pačios svarbiausios gyvenimo akimirkos. Fotografas pozityvus, energingas, dėl gero kadro nesibaimina įsibristi į šaltą jūrą ar įsitaisyti pačiose netikėčiausiose vietose. Nuotraukos nesuvaidintos, jose „pagauti“ patys gražiausi momentai. Nuostabu, kad iš fotosesijos pateikiamos spausdintos nuotraukos ar aukščiausios kokybės fotoknygos. Ačiū!

Aistė ir Darius


2014-10-04_175816_Tom_krikstas

Labas Vidmantai,

Dar ir dar skaičiau Tavo puslapyje apie Tave – puikus prisistatymas, tiek meilės ir išjautimo savo darbui, toks atsidavimas… Kaip ir visame kame – Tavajam santykyje su šeima, artimaisiais. Neabejoju, kas užklys į šį puslapį, jei bent dalele dūšioje bus panašus į Tavąjį supratimą – atsiduos Tau kaip profesionalui, nes labai išsamus ir jautrus prisistatymas, tiesiog neįmanoma netikėti puikiu rezultatu. Tad dideliausios sėkmės šiame darbe, taip pat norisi linkėti stiprybės ir kantrybės, nes toks kūrybinis darbas tikrai to reikalauja… mokių ir sąžiningų klientų bei gražių vaizdinių.

O mes, aš, Matutinus, savo pažintį pradėjome kur kas anksčiau, kai dar šio puikaus puslapio fotomyliu.lt nebuvo, tačiau tik galiu pasikartoti, kad puikus rezultatas gaunasi nuo to, kokia pati tu, kaip fotografas, esi, asmenybė, su kokiu pajautimu, matymu, atsidavimu. Tad Vidmantui patikėti savo sumanymą išpildymui – fotografavimui, niekada nebuvo abejotinas – viskas apgalvotai, be skubos, net dažniausiai tyloje, nesukuriant chaoso, streso. Atvirkščiai, tai ypatingai jautrios sielos ir paprastas žmogus, kuriam kalbėti nereikia, jis tiesiog veikia – su šypsena ir atsidavimu. Be galo esu dėkinga už įamžintas nuostabias akimirkas vestuvėse, krikštynose ir kituose dekoravimo epizoduose, esu laiminga ir tikrai šio žmogaus profesionalumu neabejoju, galiu drąsiai rekomenduoti ir linkiu pasitikėti, patikėti ir susidraugauti.

Aušra


2014-10-04_150100_Tom_krikstas

Laba diena,

Norėjau padėkoti fotomyliu.lt už suteiktas fotografavimo paslaugas mūsų sūnaus krikštynų, bei šeimos foto sesijos metu. Kokybė ir betarpiškas bendravimas garantuotas.

Ačiū Vidmantui už nuostabias sustabdytas akimirkas, kurias mūsų šeima prisimins visa gyvenimą. Jūsų profesionalumui nėra ribų, nes namų aplinkoje ir šventės metu momentai pagauti tokie, jog tiek mes, tiek mūsų svečiai pamiršome, kad jūs čia ir dėl to nuotraukų natūralumas aukščiausio lygio. Atrinkti nuotraukas albumui labai sunku, kadangi jos visos yra skirtingos ir savaip ypatingos.

Sėkmės jums ir iki greito.

Pagarbiai,

Jurgita ir Timas

© 2014 Vestuvių fotografas Vidmantas Ganiprauskas | www.fotomyliu.lt