Patarimai kaip elgtis vestuvių ceremonijos metu

Patarimai kaip elgtis vestuvių ceremonijos metu

Fotografuojant vestuves, susitikdamas su jaunaisiais aptariame šventės eigos planą. Vienas iš labiausiai jaudinančių dienos momentų yra vestuvių ceremonija. Džiaugiuosi, kad mane pasirinkę jaunieji elgiasi teisingai, todėl jie prisideda prie mylimų fotoakimirkų sukūrimo. Tad patarimais, kaip elgtis jauniesiems ceremonijos metu, dalinasi vestuvių fotografas fotomyliu.lt:

Sutuoktuvių žiedai ir bučinys: mainantis žiedais ir bučiuojantis svarbu, kad jaunieji būtų atsisukę į svečių pusę. Tuomet, fotografuojant jaunuosius, matosi tiek jaunosios, tiek jaunikio veidai. Jauniesiems akcentuoju tai, kad bučinys būtų toks ilgai trunkantis, kad svečiai būtų išprovokuoti sukelti ovacijas ir garsius aplodismentus.

Vestuviu_fotografas

Santuokos sakramentas: ceremonijos metu daugelyje nuotraukų neišvengiamai matosi kunigas. Todėl esant galimybei, patariu jauniesiems šiek tiek ir nepastebimai atsitraukti nuo kunigo.

Vestuviu_fotografas

Kiti fotografai: jei samdote profesionalų fotografą, tai turite įspėti savo svečius, kad vestuvių ceremonijos metu svečiai nefotografuotų ir nefilmuotų. Kitokiu atveju, profesionalus fotografas neatsako, jei dėl kokių nors svečių veiksmų, poelgių bus praleistas svarbus ceremonijos momentas ar nuotraukos kokybė neatitiks sutuoktinių lūkesčių.

Mikrofono stovas: vestuvių ceremonijai vykstant didelėse patalpose arba priesaikai vykstant po atviru dangumi, daugeliu atveju būna pasirūpinta mikrofonu su stovu. Iki vestuvių šventės įsitikinkite, ar tikrai bus reikalingas mikrofonas. Jei reikalingas mikrofonas, tuomet geriau naudoti belaidį mikrofoną, kurį, kai jis nenaudojamas, galima padėti ant stalo. Yra buvę atvejų, kai mikrofonas su stovu taip ir stovėjo net nepanaudotas.

Daugiau patarimų gausite dabar susisiekę su manimi dėl Jūsų abiejų vestuvių eigos aptarimo ir fotografavimo!

Linkėjimai,

Vidmantas

+37060597701

 

Patarimai kaip elgtis vestuvių ceremonijos metu by

Atsiprašome, bet komentarai išjungti dabar.

© 2014 Vestuvių fotografas Vidmantas Ganiprauskas | www.fotomyliu.lt