Vestuvių fotografo patarimai jaunavedžiams

Vestuviu fotografas

 

Vestuvių fotografo patarimai jaunavedžiams

Planuojant vestuves tenka labai daug ką apgalvoti. Tai liečia ir vestuvių nuotraukas. Vestuvių fotografas fotomyliu.lt norėdamas Jums padėti, pateikia keletą idėjų ir patarimų, kuriuos yra sukaupęs. Raginu perskaityti iki pabaigos, nes galite rasti sau naudingų patarimų Jūsų įsimintinai šventei.

Jauskitės ramiai

Mėgaukitės vestuvių diena ir linksminkitės tą dieną. Tai yra labai svarbus dalykas, kuris prisideda prie sėkmingų ir įdomių nuotraukų.

Planuokite

Kuo anksčiau planuojate bei ruošiatės vestuvėms, tuo lengviau šventės metu jausitės. Atkreipkite dėmesį: planas turi būti realistinis. Vestuvinės šukuosenos ir makiažo darymas užtrunka ilgiau nei 2 valandas. Taip pat sveikinimai po ceremonijos prie bažnyčios vyksta ilgiau kaip 30 minučių. Vestuvių plane turėtų būti tokie svarbūs punktai su svarbiais asmenimis, pavyzdžiui: pamergės, pabroliai, plaukų stilistas, visažistas, vestuvių fotografas, muzikantas, vakarinės dalies vietos atsakingas asmuo ir pan. Iš šių asmenų gaukite atgalinį ryšį, kad susitarimai su jais išlieka tokie, dėl kurių tarėtės.

Perduokite atsakomybę

Juk turite savo draugų arba giminaičių tarpe, kuriam arba kuriai galite drąsiai perduoti dalį atsakomybės už vestuvių dienos sklandumą? Juk taip, tiesa!? Tuomet, šis žmogus, susipažinęs su vestuvių planu, jausis gerai, nes žino, kad Jūs juo ar ja pasitikite Jūsų sutuoktuvių dieną.

Būkite pasiruošę mažiems nesklandumams

Net ir tobulam plane atsiranda smulkmenos, kurios šiek tiek sujaukia suplanuotą veiklą. Būkite psichologiškai tam pasiruošę, jei kas nors nutiks netikėtai, nei buvote planavę. Tiesiog ignoruokite tai. Nė vienas iš svečių nepastebės, kad ant Jūsų torto glaistas yra karamelės spalvos, o ne perlų spalvos (kaip buvo numatyta) arba puokštėje trūksta numatytų trijų mėlynos spalvos gėlyčių. Tačiau, jeigu dėl šių smulkmenų imsite jaudintis, erzintis, tai šią „smulkmeną“ pastebės visi.

Atminkite, vestuvės, kuriose 100 proc. viskas vyksta pagal planą, yra retenybė. Tačiau gera žinia ta, kad yra visiškai retos vestuvės, kuriose kiekviename žingsnyje viskas vyksta negerai.

Fotografavimosi vietos pasirinkimas

Pagrindinis kiekvienos vietos pasirinkimo ypatumas yra šviesa, pakankama erdvė ir tinkamas fonas.

Pasiruošimas vestuvių dienos pradžioje suteikia didžiausią galimybę padaryti puikias nuotraukas, kuriose matosi jaudulys ir džiaugsmas. Šie dalykai sukuria ypatingą atmosferą. Tad pasiruošimas yra vienas iš svarbiausių reportažo sudėtinių dalių. Dažniausiai ypatingą atmosferą sudaro, kai šiame etape dalyvauja mylimieji žmonės. Tobula, jei yra tinkama aplinka: erdvi, daug natūralios šviesos turinti patalpa. Natūrali šviesa nuotraukoms yra idealu, ji padeda ir visažisto darbą. Erdvumas suteikia patogumą tiek besiruošiantiems, tiek dirbantiems.

Kiti fotografai

Jei Jūsų šventę fotografuos profesionalus vestuvių fotografas, iki savo šventės turite paprašyti savo svečių, kad ceremonijos metu jie nefotografuotų. Jei ceremonijos metu atsiranda fotografuojantis/ filmuojantis svečias, tuomet iš draugų gausite 30 proc. daugiau nuotraukų, o iš pagrindinio fotografo 30 proc. mažiau svarbių akimirkų iš ceremonijos.

Suraskite tinkamą laiką Vestuvinei fotosesijai

Vestuvinė fotosesija yra bendrų pastangų rezultatas: tiek fotografo, tiek Jūsų abiejų. Taip pat svarbu pakankamas laikas vestuvių fotosesijai. Suplanuokite daugiau nei 2 valandas šiam vestuvių eigos etapui, nes didesnė tikimybė, kad galėsite būti susikaupę, fotografas galės susikoncentruoti į tobulos nuotraukos paiešką.

Mano patirtis parodė, kad vestuvių planas prasilenkia su vestuvių eigos faktu. Kai kurie suplanuoti dalykai užtrunka ilgiau, nei numatyta plane.

 

Širdingai dėkoju už skaitymą!

Vestuvių fotografas

Vidmantas

Vestuvių fotografo patarimai jaunavedžiams by

Atsiprašome, bet komentarai išjungti dabar.

© 2014 Vestuvių fotografas Vidmantas Ganiprauskas | www.fotomyliu.lt