Vestuvių fotografo susitikimai su jaunaisiais

Vestuvių fotografo susitikimai su jaunaisiais

Susitikimai su jaunaisiais iki vestuvių įvyksta bent 2 kartus. Aptariant įvairius klausimus, vienas iš jų yra: kaip bus su visų svečių fotografavimu vestuvių šventės metu? Aišku, pakviestų svečių kiekis būna įvairus. Kad ir koks bebūtų svečių skaičius, vestuvių fotografas fotomyliu.lt jaunųjų poroms, su kuriomis vyksta pokalbiai susitikimo metu akcentuoja tokius dalykus:

Pirmiausia jų paklausiu: KODĖL jauniesiems yra svarbios visų svečių nuotraukos (įsipareigojimas draugams, atminčiai artimiesiems ir pan.) ir KUR šios visų svečių nuotraukos bus naudojamos? Paklausdamas šiuos du paprastus klausimus ir gavęs atsakymus į juos, man pavyksta įvardinti tikruosius jaunųjų poreikius.

Vestuvių fotografas nuotakos atsakymus gali panaudoti gerinant paslaugų teikimą… ir išvengti svečių fotografavimo „buitiniu“ stiliumi. Dauguma nuotakų nori ir net reikalauja tokių nuotraukų, tačiau tokių nuotraukų niekada nežiūrės arba žiūrės tik kada nors, ir tai pirmą bei paskutinį kartą. Taip pat dauguma nuotakų galvoja, jog fotografuoti svečius vakarienės metu yra tinkamas metas. Tačiau mes žinome, kad tai pats blogiausias laikas.

Dėl šios priežasties, aš jauniesiems siūlau, kad mes (fotografai) pasitelkiame savo kūrybingumą ir atliekame tai geriausiai kaip mums atrodo. Jei jaunieji pritaria, tai aš atlieku vieną iš dviejų variantų:

1) kadangi dokumentuoju vestuves, tai svečiai nuotraukose užfiksuojami laukimo, sveikinimo metu (tuo metu elgiasi natūraliai, būna atsistoję, krinta gera šviesa). Tiesiog svečiai nežino, kad jie yra fotografuojami.

Vestuviu-fotografas2

2) kartu su jaunaisiais generuojame idėjas ir įgyvendiname kartu „kūrybišką“ svečių fotografavimą. Tokia fotosesija įvyksta, kai jaunieji grįžta į vakarinės šventės dalį, o svečiai nekantriai laukia jaunųjų pasirodymo.

Vestuviu-fotografas3

Tikiu, kad perskaitę šį straipsnį, su manimi susitiksite aptarti Jūsų vestuvių fotografavimą.

 

Linkėjimai,

Vestuvių fotografas

Vidmantas

Vestuvių fotografo susitikimai su jaunaisiais by

Atsiprašome, bet komentarai išjungti dabar.

© 2014 Vestuvių fotografas Vidmantas Ganiprauskas | www.fotomyliu.lt