Vestuvių fotografija ir paslaugų paketas

Vestuvių fotografija ir paslaugų paketas

Jei Jums reikalingas vestuvių fotografas, Jums turi būti svarbūs trys pagrindiniai dalykai: fotografo patirtis, vizija ir fotografo asmenybė. Apie tai trumpai jau buvo rašyta čia, tačiau žemiau vestuvių fotografas fotomyliu.lt plačiau apie tai pakomentuos.

Daugelis žmonių sutinka, kad vestuvių fotografija ir filmavimas yra vieninteliai dalykai, kurie lieka po vestuvių šventės. Tačiau būna žmonių, kurie stengiasi išleisti kuo mažiau pinigų iš savo vestuvių biudžeto – būtent Vestuvių fotografijai. Jie yra euforijoje išleidę ypač mažą sumą fotografavimo paslaugoms, nors rezultatas būna verkiant klaikus. Tie žmonės taip elgiasi, nes jie nevertina fotografijos. Yra didžiulis skirtumas tarp to, kuris tik fotografuoja ir fotografo, kuris užfiksuoja įdomias, gražias nuotraukas. Pasakymas „Jūs gaunate tai, kiek mokate“ yra tiesa būtent vestuvių fotografijoje. Kadangi, atsiradus skaitmeninei fotografijai, atsirado ir gausus kiekis fotografų, atsirado galimybė sutaupyti mokant už vestuvių fotografavimą. Jei Jūsų vestuvių biudžetas yra kuklus, o Jums Vestuvių fotografija yra svarbi, tai biudžeto sąrašo prioritetas turi būti vestuvių fotografui skiriama suma. Jei jau yra atrastas tinkamas vestuvių fotografas bei žavi jo darbai, tuomet taupydami surastam tinkamam vestuvių fotografui, o pasirinkdami pigų fotografą, ateityje galite gailėtis priėmę tokį sprendimą.

Patirtis | Vizija | Asmenybė

Nors beveik kiekvienas turi galimybę fotografuoti skaitmeniniais fotoaparatais, tačiau tai nereiškia, kad jis yra geras fotografas. Juk žmogus, neturintis muzikinės patirties ir gavęs dovanų gitarą, nebus iškart geras gitaros virtuozas. Tad tas pats ir su geru fotografu. Vestuvių fotografas, norėdamas papasakoti savo viziją su savo herojais, numato akimirkas, pamato tinkamą šviesą, pagauna emocijas. Patirties turintis fotografas yra įvaldęs techninius fotografijos aspektus, nenaudoja Photoshop programos, tam kad perteiktų savo viziją arba radikaliai keistų padarytą broką. Visą dėmesį skiria istorijai, emocijoms.

Vestuviu-fotografas

Fotografas, kuris maloniai elgiasi ir Jums patinka yra bruožai asmens, kuriuo galite pasitikėti savo svarbiausią gyvenimo dieną.

Kad turėtumėte puikią vestuvių fotoknygą, pirmiausia tenka turėti gražias ir įdomias vestuvių nuotraukas. Jei Jums patinka vestuvių nuotraukos, tai vestuvių fotoknyga būtinas atributas. Tai reiškia, kad vestuvinėmis nuotraukomis turi būti dalijamasi ne tik internetinėje erdvėje arba elektroniniu būdu. Jei didelę dalį vestuvių biudžeto lėšų skiriama dalykams, kurie po vestuvių bus sunaudota arba išliks trumpam, tai kodėl negalima skirti reikalingą sumą tam, kas lieka kartų kartoms, visam laikui? Jei vestuvinės fotografijos Jums yra svarbu, tai raginu investuoti į fotografą, prie kurio darbų dažnai grįžtate vėl ir vėl. Įdomios ir gražios nuotraukos lieka amžinai ir šildo širdis iš kartos į kartą, kuomet vartoma vestuvių fotoknyga.

Su gražiausiais linkėjimais ir iki susitikimo aptariant vestuvių klausimus,

Vestuvių fotografas

Vidmantas

Vestuvių fotografija ir paslaugų paketas by

Atsiprašome, bet komentarai išjungti dabar.

© 2014 Vestuvių fotografas Vidmantas Ganiprauskas | www.fotomyliu.lt