Vestuvių fotoknygos

Vestuvių fotoknygos

Prieš 2014 metų paskutines šventes buvo tekę susitikti su sužadėtiniais ir aptarti jų Vestuvių fotografavimo klausimus. Kadangi spausdintos nuotraukos yra unikalus dalykas, tad teko padiskutuoti ir apie Vestuvių fotoknygą. Jiems pasirodė, kad fotoknyga yra brangi. Daugelis traktuoja, kad fotoknygos yra brangios ir fotografai uždirba didelius pinigus. Nuliūdinsiu: tai nėra tiesa! Tai ilgas darbas, kuris reikalauja daug įgūdžių, įrangos bei LAIKO.  Kruopščiai atrinktas, redaguotas nuotraukas tenka sutalpinti į apriboto dydžio fotoknygos lapus į pasirinkto fotoknygos išmatavimus, pvz.: 30×30 cm arba 30×45 cm. Šis procesas užtrunka nuo 20 valandų, kurios paprastai virsta į dienas ar net mėnesius, priklausomai nuo laiko, skirto bendravimui su nuotaka ir jaunikiu (dažniausiai su nuotaka 🙂 ). Retas atvejis, kai pirmo dizaino variantas yra tinkamas. Priklausomai nuo jaunavedžių prašymo pakeisti/ ištrinti nuotraukas, tenka pridėti arba pašalinti kitas nuotraukas, keisti nuotraukos padėtį, suderinti prie albumo dydžio, perstatyti nuotraukas, kad visa fotoknygos istorija būtų darni. Visa tai užtrunka gana ilgą laiką. Tik tuomet, kai yra suderintas galutinis projektas, galima pateikti užsakymą fotoknygos gamintojui.

Atminkite, kad jaunieji moka profesionalaus fotografo siūlomos fotoknygos kainą, kuri yra lygi Vestuvių fotografavimo paslaugų kainai, pvz.: jei šventės fotografavimas kainuoja 500 EUR, tai fotoknyga taip pat kainuoja 500 EUR.

Visgi, jei fotoknygai skirti lėšų tuo metu nėra galimybės, tai raginu nuolat atidėti pinigų sumą, kurios dėka turėsite galimybę jau po pusės metų užsisakyti iš to paties vestuvių fotografo savo šventės fotoknygą.

Vestuvių fotografas fotomyliu.lt turėjo vieną jaunųjų porą, kurią fotografavo. Ji tuo metu neturėjo galimybės užsisakyti fotoknygos. Tačiau pasiūlęs tokį aukščiau minėtą variantą, jie tai padarė. Be abejo, kad jie liko patenkinti, sutaupę ir gavę aukštos kokybės unikalią savo fotoknygą.

Negaliu atsispirti pacituoti vieną mėgstamą citatą:

„Prastos kokybės kartėlis jaučiamas ilgam po to, kai mažos kainos džiaugsmas jau būna seniai pamirštas“ – Benjamin Franklin (The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten). 

Nori pamatyti fotoknygos pavyzdį, kurį sukūrė fotomyliu.lt!

Laukiu susitikimo su Tavimi dėl Tavo šventės fotografavimo! Skambink jau button (1)

Vestuvių fotografas

Vidmantas

 

Vestuvių fotoknygos by

Atsiprašome, bet komentarai išjungti dabar.

© 2014 Vestuvių fotografas Vidmantas Ganiprauskas | www.fotomyliu.lt