Vestuvių fotosesijos laikas

Vestuvių fotosesija ir jos laikas

Susitikdamas ir derindamas Vestuvių aspektus, kiekviena pora klausia kada geriau fotografuoti jų asmeninę fotosesiją. Tad šį kartą, fotomyliu.lt pateikia savo pastebėjimus apie jaunųjų fotosesiją ir jos laiką.
Jei pora randa tinkamą fotografą, sudarė su juo sutartį, suderino stilių, kyla klausimas, kada yra geriausias laikas atlikti jaunųjų fotosesiją, kurioje būna tik nuotaka ir jaunikis.

Vestuviu-fotografas

Būtina atminti, kad profesionali fotosesija minimaliai trunka nuo 1 iki 2 val. Dėl to, kai fotosesija vyksta prieš ceremoniją, nuotakai tai tikrai privalumas, nes iki vestuvių ceremonijos makiažas ir šukuosena yra ką tik padaryti, kuris per likusią dieną kinta. Tačiau, šiuo atveju, yra kitas aspektas – prietarai. Nuotakos, tikėdamos prietarais, vengia matytis su išrinktuoju ir fotografuotis prieš ceremoniją. Vienas iš prietarų teigia, kad: „nederėtų jauniesiems matytis vestuvių dieną prieš ceremoniją, pasimatyti derėtų tik prieš pat ceremoniją, nes santuoka ir šventė gali būti nepasisekusi.“. Jei tikėtume prietarais, tai iki santuokos ceremonijos, nuotaka negali matyti savęs veidrodyje su visa vestuvine apranga ir aksesuarais. Kadangi į pastarąjį prietarą dažnai nekreipiama dėmesio, o gal net toks prietaras ir nežinomas, tai dažnai būna, kad kai nežinai, tai nieko ir nenutinka. Kiek teko fotografuoti jaunuosius prieš ceremoniją, tai žinau, kad jie gyveną gražų bendrą pasisekusį gyvenimą.

Dar vienas argumentas, kodėl geriau jaunųjų fotosesiją atlikti iki ceremonijos yra ta, kad po ceremonijos nuotaka ir jaunikis daugiau laiko, nei planavo, ir mieliau praleidžia su savo draugais ir artimaisiais. Kitu atveju, jei jaunųjų fotosesija pasirenkama po ceremonijos, dažnai tenka jauniesiems sugalvoti kaip užimti draugus ir artimuosius pramogomis, kol vyksta fotosesija.

Visgi, jei iki vestuvių nutariame, kad jaunieji nori jaunųjų fotosesijos po ceremonijos, tai idealus variantas yra jaunųjų fotosesija po Vestuvių. Vestuvių fotografai povestuvinėms fotosesijoms užsienyje taiko ypatingus pasiūlymus.

Jei dar neradote sau vestuvių fotografo, tai skambinkite jau DABAR +37060597701 ir susitarkime dėl susitikimo aptarti Jūsų šventės planą.

 

Linkėjimai,

Vestuvių fotografas

Vidmantas Ganiprauskas

Vestuvių fotosesijos laikas by

Atsiprašome, bet komentarai išjungti dabar.

© 2014 Vestuvių fotografas Vidmantas Ganiprauskas | www.fotomyliu.lt